Image Alt Text

Par mums

LendSecured ir pūļa finansēšanas platforma, kura fokusējas uz lauksaimniecības sektoru.

Lendsecured
Noskaties mūsu prezentāciju Mūsu statistika

Uzticams, pieredzējis, apņēmīgs

Uzņēmums

Galvenais platformas vadmotīvs un filozofija ir samazināt riskus līdz minimumam. LendSecured jūtas atbildīgs pret saviem klientiem un uzskata, ka tad, ja investori mums ir uzticējušies ar saviem līdzekļiem, tad mūsu pienākums ir piedāvāt pēc iespējas drošākas investīciju iespējas. Lai mazinātu riskus, mēs publicējam investīciju projektus ar zemu LTV. Jo zemāka ir attiecība, jo mazāks ir risks.

2019. gadā divi kreditēšanas nozares profesionāļi Ņikita Gončars un Edgars Tālums nolēma paplašināt darbību un izveidot kopfinansēšanas platformu, kura atšķirtos no tirgū esošajām ar drošiem investīciju projektiem ar zemu LTV.

Līdz šim investoriem, kuri piedalījās hipotekāro kredītu finansēšanā Ņikitas un Edgara uzņēmums nodrošinājis peļņu vairāk kā 10% gadā no investētā kapitāla. Kopfinansēšana platforma ir iespēja šādu peļņu gūt ikvienam, kam ir brīvs kapitāls.

MĒS TICAM UN SEKOJAM SAVAI

Misijai un vīzijai

Image ALt Text

Misija

Our mission is to offer investors all across Europe asset-backed agricultural and development projects with high returns, allowing anyone to reach their financial goals. For this purpose we carefully evaluate every application and publish investment projects only with low LTV, striving to ensure the lowest possible risk.

Image ALt Text

VĪZIJA

By ensuring that investors earn high returns and borrowers can strive to reach their business goals, LendSecured's objectives are to solve the lack of funds in the European agricultural sector, boost economic growth and bring additional value to published projects. LendSecured thinks green and hopes to attract investors who want to invest in ways that benefit society, i.e. those that support small farmers, environmentally safe farming practices and crop production.

VISAM PAMATĀ IR

Komanda

LendSecured was built by two experienced and knowledgeable professionals from the secured lending sector.

Lendsecured

Kopš 2013. gada Ņikita Gončars un Edgars Tālums ir biznesa partneri uzņēmumā, kurš finansē zemnieku saimniecības, kā arī izsniedz hipotekāros kredītus. Uzņēmumam kopš 2013. gada ir spēkā esoša licence patērētāju kreditēšanai.

Previously, the loan business founders of LendSecured operated in the real estate market. Over the last 10 years, they have built successful licensed lending and debt collection companies from zero, guided several large renovation objects, made over 800 real estate deals and lent over €30 million. Their joint experience in the financial, real estate and agricultural sectors has allowed them to acquire a unique combination of skills, build a strong product and run a crowdfunding platform with a unique proposition.

Paltformas dibinātāju uzkrātās zināšanas komunikācijā ar regulatoru, AML, vadīšanas prasmes, kā arī IT pārzināšana ir pamatā sekmīgai uzņēmuma pārvaldīšanai.


Image Alt Text

Ņikita Gončars

Vadītājs

Image Alt Text

Edgars Tālums

Līdzdibinātājs

Image Alt Text

Zane Sniedze

Mārketinga vadītāja

Image Alt Text

Olegs Davidovs

IT vadītājs

Image Alt Text

Jānis Laiviņš

Galvenais jurists

Galvenais iemesls

Kāpēc izvēlieties LendSecured?

  • Projekti ar nodrošinājumu
  • Zema LTV attiecība
  • Īpaši atlasīti projekti
  • CAURSPĪDĪGUMS
Sāc investēt